Telefon

Hakkımızda

Biz Kimiz ?

Hakkımızda

ASYA Suni Deri, Ayakkabı-Terlik üretim, Suni Deri, PVC ve Poliüretan sektöründe kazandığı 40 yıllık tecrübeyi, İtalya'dan almış olduğu son teknoloji makine parkurları, tam teşekküllü Ar-Ge laboratuvarı ile modern suni deri üretim tesisini 2010 yılında hizmete sokmuştur.

Kurduğu fabrika ve idari binası ile çalışanlarının verimlilik ve motivasyonunu arttıracağı ve bununla birlikte çıkardığı ürünleri en iyi şekilde sergileyip sunabileceği, üretimde kaliteyi arttıracağı, yenilikler getireceği, gerek standart gerekse müşterilerin ihtiyaçlarına göre esnek olabilecek ürünleri çıkaracağı Gaziantep'te, 25.000 metrekare alan üzerine 18.000 metrekare kapalı alanda uluslararası standartlara uygun PU ve PVC (Free Phthalate) esaslı üretimine başlamıştır.

ASYA Suni Deri,tüm politika ve stratejilerini kalite odaklı olarak benimsemiş, yaratıcı ve yenilikçi yaklaşımlarla sürekli iyileştirmeyi, müşteri memnuniyetini hedef alarak kaliteyi güvence altına almıştır.

Firmamız ISO 9001 Kalite Yönetim Sisteminin tüm gerekliklerini benimseyerek belgeyi almaya hak kazanmış, sektörde kalite lideri olmayı hedeflemiştir. Her faaliyette iş ahlakını önde tutarak müşterilerin ihtiyaç ve beklentilerini en iyi şekilde karşılayıp, güvenilir saygın kimliğini korumayı amaç edinmiştir.

ASYA Suni Deri, ASYA markası altında gücünü, enerjisini ve tecrübesini kurduğu genç ve dinamik bir ekiple bir adım ileriye taşıyarak, kaliteden ödün vermeden sürekli gelişen uluslararası bir firma olmayı hedeflemiştir.

Ürünlerimizin Kullanım Alanları :
Terlik, spor ayakkabı, bay - bayan ayakkabıları, döşeme, otomotiv endüstrisi, giyimlik, etiketlik, çanta, kemer, kırtasiye, halı sektörü vs.

Üretim Politikamız :
Önce insan felsefemizden ötürü, insan sağlığına uygun ve çevre kirliliğine sebep vermeyen bir üretim gerçekleştirmek.

Üretim ve Kalite Sistemimiz :
Birinci sınıf hammadde tedariğinden ambalajlama da dahil olmak üzere nihai ürüne kadar Toplam Kalite Yönetimi Felsefesi uygulanmaktadır.

Örme, dokuma, keçe (Non-Woven) ve kuagüle kumaşların yüzeyi PVC(Free Phthalate) ve PU ile kaplanmaktadır. Ürünlerin uygulama alanlarına göre; aleve dirençli, su ve yağ itici, mantarlaşmayan, anti mikrobiyel, rüzgara dirençli, nefes alabilir vs. özelliklerini ilave edebiliriz.

İlkelerimiz :
Önce müşteri memnuniyeti,
Yeni yaz/kış mevsimsel moda renk ve tasarımlarla öncülüğünde pazarda hareket etmek,
ASYA Suni Deri organizasyonunu, ürün kalitesini sürekli geliştirmeye ve ihtiyaçlarınıza yanıt vermeye adamıştır,

Amaçlarımız :
Sürdürülebilir kalitemizi sürekli arttırmak,
Üretim, pazarlama ve satışta müşteri odaklı yaklaşımı, müşteri ilişkilerinde, iş ortağı yaklaşımını benimsemek,
Yüksek kaliteli ürünler ile üretimde ve hizmette ön plana geçmek,
Teknik ürünlerin üretiminde pazardaki Ar-ge üstünlüğü ile, rekabet üstünlüğünü sağlamak,
Yüksek kalitemiz ve ticari markamız ile tercih edilen bir üretici olmak,
Yeni, tercih edilebilir ürünler üreterek tüketici alışkanlıklarına çok alternatifli ürünler önermek,
Aynı zamanda geliştirdiği ve ürettiği tüm ürünlerde müşteri ihtiyaç ve beklentilerini en iyi şekilde karşılamak,
Güvenilir saygın kimliğini korumak çerçevesinde, ürünlerdeki olası olumsuzluklara karşı ürünlerinin arkasında durmak.

Pazarlama / Satış Politikamız :
Sürekli geliştirdiğimiz yeni ürünlerle uluslararası pazarda iyi bir yer edinerek, siparişlerimizi tam zamanında ve yüksek kalite ile teslim etmek.

Olası özel talebiniz de ASYA' nın deneyimli Satış ve Ar-Ge Ekibi tarafından kısa sürede incelenir ve Ar-Ge şartlarında hazırlanan numune en geç 72 saat sonra müşteriye sunulur.

Misyon ve Vizyon

Gerçek deri kalitesinde suni deri üreterek Türkiye pazarına sunmak, pazardan en büyük payı almak ve katma değer sağlamak.
Türkiye pazarında olduğu kadar uluslararası pazarda da toptancı ve imalatçılara hizmet eden, kalitesiyle tanınan bir marka olmak.

 

Firma Ünvanı ;ASYA SUNİ DERİCİLİK SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ

Vergi Dairesi ;ŞEHİTKAMİL

Vergi Numarası;0910381011

Asya Suni Deri

E-bülten Aboneliği

Haber, Duyuru, ve her türlü gelişmeden haberdar olmak için e-bülten aboneliğini yaptırınız